Naše služby

Overovanie pravosti
Pri nákupe máte garantovanú kvalitu a pravosť predávaných zlatých tehličiek a mincí. Každú predávanú tehličku alebo mincu overujeme pred Vami pri nákupe tak, aby ste mali istotu pravosti.

Spolupracujeme s renomovanými svetovými mincovňami a preto je garancia kvality a pravosti 100%.

Garancia fixovania ceny
Nákup alebo výkup drahých kovov je niekedy rýchly, pretože ceny zlata a striebra sa na svetových trhoch výrazne hýbu napríklad v aktuálnom období. Často s klientami uzatvárame gentlemanskú dohodu, pretože fixovať cenu okamžite vyžaduje dôveru tak zo strany klienta, ako nás.

Sprievodca nákupom investičného zlata a striebra
Zistite, ako nakupujú skúsení investori. Získajte zdarma Sprievodcu a získate informácie, ktoré nemá 99% ľudí. 

Individuálny nákup
Podľa dôvodu, prečo zlato kupujete, Vám pripravíme optimálne rozdelenie Vášho nákupu tak, aby bol flexibilný a výhodný. O individuálny nákup môžete požiadať tu. 

Pravidelný nákup – Zlaté sporenie
Nakupujte už od 10 EUR mesačne zlato po gramoch tak, že po pár mesiacoch si zoberiete tehličku. Vaša väčšia tehlička je ako keby vyskladaná z jednotlivých nákupov. Má výhodnú priemernú cenu, lebo kupujete postupne. Viac info na www.zlatesporenie.sk

Spätný výkup
Naším klientom garantujeme spätný výkup tehličiek a mincí, ktoré u nás nakúpili. Ale bežne vykupujeme aj klientom, ktorí u nás nenakúpili. Informujte sa na 0800 555 855.

Pravidelný mesačník Zlaté časy
Radi sledujeme nové trendy a informácie z oblasti drahých kovov, peňazí, centrálnych bánk a ich tlačenia nových papierových peňazí, inflácie a iných ekonomických tém. Ak nás niečo zaujme, vždy o tom radi napíšeme.

Upozornenie: Video alebo článok nie je finančnou radou alebo odporúčaním. Je to náš názor na veci okolo nás. Náš názor na peniaze, banky, zlato, akcie a iné finančné témy je výsledkom dlhodobého vzdelania a skúsenosti, ale nie sme najmúdrejší na svete a nepoznáme budúcnosť. Preto prosíme použite pri každej informácií alebo názore, ktoré získate z médií, zdravý sedliacky rozum a zvážte, či sú tieto informácie vhodné pre vás. Ak si nie ste istí, poraďte sa s viacerými odborníkmi z rôznych oblastí financií, rovnako sú naši zamestnanci v pre poradenstvo k dispozícií pre vás.

Každé investovanie alebo nákup investičného zlata a striebra je rizikové a ceny zlata a striebra môžu aj klesať. Aj keď nákup investičného zlata a striebra by nemala byť v prvom rade investícia za účelom zisku.

autor článkuAktualizujeme ceny