Juraj Karpiš odpovedá

S ekonómom Jurajom Karpišom sme začali novú spoluprácu. Ako náš klient sa môžete opýtať otázku, ktoré Vás zaujíma z oblasti financií, peňazí, bankovníctva, drahých kovov a ekonomiky.

Juraj Karpiš je známy nezávislý ekonóm, zakladateľ nezávislého ekonomického inštitútu INESS a tiež autora kníh, ktoré patria k špičke v odbore a medzi najpredávanejšie - Zlé peniaze a Ako na zlato. Juraj pripravuje pravidelne newsletter, tu sa môžete pridať k odberateľom - https://www.jurajkarpis.com/category/zpdz/ . Stojí za to.

Super na Jurajovi je, že dokáže jednoducho a zrozumiteľne odpovedať a vysvetliť témy z financií, ktoré znejú zložito. Či už sa týkajú peňazí, inflácie, kvantitatívneho uvoľňovania, fungovania bánk, ekonomických pojmov alebo aj napríklad drahých kovov a bitcoinu.

Položte otázku Jurajovi. 

Položiť otázku môžete iba anonymne tu (kliknite), takže sa pýtajte čokoľvek. Na čo bude Juraj chcieť odpovedať, na to odpovie :-). Otázky budeme spájať do celkov a ktoré sa budú najčastejšie opakovať, položíme Jurajovi.Aktualizujeme ceny