Prečo nakupovať u nás


CENTRÁLA V BRATISLAVE
Nie sme internetový obchod.

Nadštandardné služby, osobný prístup, komfort pri realizácii služieb, odborné poradenstvo a to všetko pod jednou strechou a bez zvedavých očí s čo najvyššou mierou diskrétnosti a bezpečnosti. Práve takto vyzerá naša centrála v Bratislave na Karadžičovej ulici, kde Vás  s radosťou privíta náš tím odborníkov v pracovné dni od 8:30 do 17:00.

ETABLOVANÁ SLOVENSKÁ SPOLOČNOSŤ
Na trhu od roku 2009.

Na trhu pôsobíme od roku 2009, kedy sme začali prevádzkovať webový portál www.investicnezlato.sk, ktorý sa rýchlo stal najnavštevovanejšou webstránkou investičného zlata. V marci 2013 vzniká spoločnosť GoldSafe,a.s. a od 1.7.2013 Goldsafe, a.s. preberá prevádzku portálu www.investicnezlato.sk. Základné imanie spoločnosti GoldSafe, a.s. predstavuje 50 000 eur a akcionármi spoločnosti sú jej zamestnanci. GoldSafe, a.s. je registrovaná na Puncovom úrade Slovenskej republiky pod registračným číslom 4150 a zároveň majiteľom zodpovednostnej značky pod označením GSA. 


GARANCIA VÝKUPU
Ako jediní na trhu zmluvne garantujeme výkup zlata a striebra a bez poplatku.

Čo ak budete chcieť alebo budete nútení predať  vaše zlato a striebro? Aj keď zlato a striebro nakupejete na dlhú dobu je na mieste mať už pri nákupe zodpovedanú otázku ako a kde zlato a striebro predáte. Či ste si vybrali správnu poisťovňu spoznáte až vtedy, keď sa niečo stane a to isté platí aj pri výbere spoločnosti predávajucej investičné zlato a striebro. Našim klientom ako jediní na trhu zmluvne garantujeme výkup zlata a striebra za aktuálne výkupne ceny a to všetko bez poplatku.

GARANCIA CENY
Fixácia ceny v momente objednania.

Na potvrdenie konečnej predajnej ceny u nás nečakáte až po uhradení predbežnej kúpnej ceny. A tak vás prípadný nedoplatok z dôvodu pohybu ceny zlata alebo striebra u nás nemôže prekvapiť. Cenu Vám garantujeme priamo pri zadávaní objednávky bez potreby 100% platby vopred. Pri osobnom odbere tovaru je možná platba priamo pri preberaní, či už v hotovosti alebo prevodom resp. vkladom na účet.

GARANCIA PRAVOSTI
Zlato a striebro priamo od renomovaného výrobcu.

Ako zmluvný partner svetových mincovní a majiteľ zodpovednostnej značky Puncového úradu SR vám garantujeme, že zlato a striebro je v stave, vyhotovení a v akosti, ktoré plne zodpovedajú medzinárodným štandardom. Pravosť overíme aj priamo pred vami pred zrealizovaním nákupu.

ZLATO A STRIEBRO SKLADOM
Okamžitý odber.

Tovar skladom len nedeklarujeme, reálne je k dispozícii k okamžitému odberu. V prípade, že tovar skladom k dispozícii nie je, štandardný termín dodania predstavuje 3 až 10 pracovných dní, pričom počas celej doby vám garantujeme zachovanie ceny v čase zadania objednávky.